MacBook iMac Teknik Servisi

MacBook iMac Teknik Servisi

MacBook  iMac Teknik Servisi

Macbook Anakart Tamiri

MacBooklarda tüm bileşenler anakarta yatay şekilde yerleştirilmiştir.

Dolayısıyla anakart Tamiri, sökülmesi ve değiştirilmesi en zor bileşendir.

Genellikle her dizüstü bilgisayar modelinin kendi şekil faktörüne uygun, standart

olmayan bir anakartı ve bunlara göre tasarlanmış dâhili bileşenleri söz konusudur.

Apple Ürünlerinde Özellikle MacBooklarda dâhili bileşenlerine genellikle kasanın arka kısmından Sadece Bir Kapakla Ulaşılır Dolaysıyla Dahili Bileşenlere ualaşmayı zorlandıyor ama Apple Depoda özel Ekipman ve Tecrübeli Ekipin Bulunmasından dolayı Apple MacBooklar özel bir şekilde tamir edilinir.


MacBook Ekran Sorunları

MacBooklarda Bazen Ekran Kırıklığı dışında Görüntünün Kesilme Sebebi Ekran Çipidir dolaysıyla Ekranın sağlam Durumunda Ekran Değiştirmeden Önce Bazı Onarımlar İşleme Alınır.


Ekran Çipi

Macbooklarda ekran görüntüsü alma için Gerekli görülen durumlarda işlemci ve ekran kartının termal macunu yenilenir Ve Onarımın Olumsuz Bulunduğu Takdirde Yeni Çip Uygulanıyor.


Ekran Flex Kablo

Bazen Ekrandan Anakarta gelen Flex Yönünde ve Soketlerde Darbeden veya Sıvı Temsadan Dolayı Bağlantı Arizaları Görünüyor Ki Bu Durumlarda Özel bir Onarımı Atlatarak MacBookları Görüntü Verebilecek Hale Getiriyoruz.


Ekran Entegre

Statik Elektrikten Dolayı Macbook Ekran Entegresi Arizalana Bilir bu Durumda Bir Detaylı ve Özel Onarımla Ekrana Görüntü Gelmeyi Sağlamaya Çalışırız.


SIVI TEMASI OLAYINDA YAPILMASI GEREKENLER

MacBook Cihazınıza Sıvı Döktüyseniz, zaman çok önemlidir. Kesinlikle Cihazı hemen kapatmalı ve fişe Takılıysa Fişten çekmelisiniz. Makineniz kapanana kadar Parmağınızı Güç düğmesine basılı tutun. Bunu hemen yapın! Bu durumda her saniye hayati önem taşır. Tamam, bize döndünüz mü? İşte bu acil durumla nasıl başa çıkılacağına dair daha ayrıntılı bir kılavuz Veriyoruz.


MacBook Klavyesi

Apple Depo MacBook Onarım Merkezinde Bütün Apple Cihazların Klavyesi Tamir Edilir ve Gerektiği Zaman MacBook Klavye Değişimi Yapılır.


MacBook TrackPad Tamiri

Apple Depoda MacBookların TrackPadi Tamir Edilir veya Değişir


MACBOOK HOPARLÖR TAMİRİ

Apple Depoda Bütün Apple MacBookların ve İphonların Hoparlörleri Tamir Edilir Veya Değişir.


MacBook USB Girişi Değişimi ve Tamiri

Onarımla Çözümlenemeyen Durumlarda Orijinal USB Girişi Değiştiriyotuz.


Macbook WebKamera tamiri

Web Kamerası İle anında sanal olarak iletişim kurma ve işbirliği yapma yeteneği

konumu ne olursa olsun meslektaşları, ortakları ve müşterileri bugünün İş dünyası. Görüntülü arama, video konferans ve birleşik iletişim yüz yüze toplantıların yerini alıyor ve iş seyahati ihtiyacını azaltıyor. Daha da önemlisi, işbirliği anlık olduğundan, işletmeler ve bireyler üretkenlikte gerçek iyileştirmelerin farkına varıyor. Bazı Durumlarda WebKamerası Sıvıdan Dolayı veya Elektrikten Dolayı arızanabilir ve Görüntü Kesilir Bu Durumda MacBookunuzun Web-kamerası Onarılmalıdır Uygulamalısınız. ATA Bilişim Onarım Merkezinde Bu onarımlar Detaylı Bir Şekilde Gerçekleşir


Randevu Alın